kurumsal

BAŞKANIMIZIN BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

Cefakar Aydınspor 1923 taraftarı kulübümüzün geçtiği bu zor süreci hepiniz takip etmektesiniz. Geçmiş yıllardan bırakılan enkaz ve sonucunda zor şartlar altında kurulmuş bir kadro ile bu yılı kazasız atlatmak zorundayız. Bizler bu kulübün yönetimine talip olduk bu takım halkın takımıdır düşüncesini her zaman söyledik. Söylemeye de devam edeceğiz. Aydınspor 1923 kulübü Aydın halkının takımıdır. Bu takım hepimizin takımıdır.
 
Pazar günü takımımız Adnan Menderes stadyumunda altı puanlık Payas maçını oynayacaktır. Bu maçta zor gün dostu büyük Aydınspor 1923 taraftarı küskünlüğünü bırakıp; stada gelip takımını kucaklamalıdır. Bu yıl kısıtlı imkanlar ve büyük fedakarlıklarla kurduğumuz kadromuz belki şampiyonluğa oynamıyor. Ama bu zorlukları hep beraber aşabiliriz. Bu yıl statta cefa çekeriz seneye kuracağımız kadro ile de şampiyonluğa oynayıp sefa sürebiliriz. Kötü gününde takımının yanında olmak için Pazar günü hepimiz Adnan Menderes stadında olalım.
 
 
Payas maçında Asikankalar taraftar grubumuz da her zamanki yerinde kapalının sağında  olacaklardır. Yaptığımız görüşmelerde aramızdaki sorunları çözdük. Asikankalar grubu Aydınspor 1923 kulübü için birçok fedakarlık yapmıştır. Yapmaya da devam edecektir.
 
Yaptığımız çalışmaların hepsi  kulübümüzün başarısı içindir.
 
 
Saygılarımla.
 
                                                                                                                                             AYDINSPOR 1923 KULÜP BAŞKANI 
                                                                                                                                                                  ÖZGÜR KIZIL